RSS
A A A
SmodBIP
To jest wersja archiwalna, strona została skasowana: 22.02.2018 z powodu:
nieaktualne informacje

Lista

Przedszkole grupa młodsza -pani mgr Elżbieta Laskowska i pani mgr Paulina Kowalska

1.Chochorowski Paweł

2.Chochorowski Stanisław

3.Kowalska Wiktoria

4.Kowalska Karolina

5.Gryzło Julia

6.Jaremcio Magdalena

7.Kołodziej Wiktoria

8.Kownacka Weronika

9.Kuk Aleksandra

10.Martuszewski Krzysztof

11.Nowak Kacper

12.Obrzut Wojciech

13.Radzik Fabian

14.Sowa Jakub

15.Szczepanek Amelia

16.Szczypta Gabriela

17.Szpila Gabriela

18.Warzecha Sławomir

19.Wszołek Oliwia

20.Wróżek Kacper

21.Zabielny Filip

22.Turek Magdalena

Oddział przedszkolny ,,0''- wychowawczyni pani Grażyna Zięba

1. Bartoszek Karolina

2. Baszucki Igor

3.Beresiński Jakub

4.Brończyk Jolanta

5.Dyl Marcin

6.Fyda Weronika

7.Góra Aleksandra

8.Górski Łukasz

9.Gruszka Dawid

10.Jurek Magdalena

11.Kwarciński Kacper

12.Laskowski Konrad

13.Lichoń Irena

14.Ligęza Julia

15.Pękala Weronika

16.Pokrzyk Julia

17.Purgal Daniel

18.Serafin Michał

19.Serafin Piotr

20.Steinhoff Gabriela

21.Szczepanek Tomasz

22.Święs Natalia

23.Święs Patrycja

24.Warzecha Paweł


Klasa I – wychowawczyni pani mgr Stanisława Lach
1.Beresiński Maciej
2.Brończyk Tomasz
3.Duch Mateusz
4.Gruca Monika
5.Gryzło Justyna
6. Lichoń Karol
7.Martuszewska Joanna
8.Radzik Miłosz
9.Serafin Magdalena
10.Sus Ilona
11.Skrzypek Izabela
12.Skrzypek Laura
13.Tokarz Natalia
14.Witek Weronika
15.Zabielny Aleksandra
16.Ziomek Patrycja
Klasa II: wychowawczyni : pani Elżbieta Radzik
1.Bartoszek Katarzyna
2.Domin Kacper
3.Dyl Mateusz
4.Gomulak Ewa
5.Gorgosz Patrycja
6.Gucwa Kacper
7.Gruca Kamil
8.Kawa Aneta
9.Kołodziej Patryk
10.Skrzypek Jarosław
11.Szczepanek Robert
12.Święs Jarosław

Klasa III - wychowawczyni pani mgr Ewa Gryzło
1.Abram Arkadiusz
2.Domin Michał
3.Fyda Konrad
4.Gorgosz Oliwia
5.Górski Dawid
6.Gucwa Marcin
7.Kowalski Tomasz
8.Kuk Karolina
9.Pękala Szymon
10.Stukus Tomasz
11.Sus Radosław
12.Świes Joanna
13.Tokarz Kacper
14.Waląg Hubert
15.Warzecha Szymon
16.Ziomek Natalia
Klasa IV : wychowawczyni pani mgr Barbara Włodarz
1.Abram Natalia
2.Chmielowska Zuzanna
3.Gomulak Mateusz
4.Jurek Sylwia
5.Jurek Tomasz
6.Kawa Dominik
7.Obrzut Maciej
8.Serafin Bartłomiej
9.Wojtarowicz Patrycja
Klasa V: wychowawczyni pani mgr Mirosława Kwarcińska
1.Abram Kinga
2.Domin Izabela
3.Forczek Kamil
4.Gomulak Anna
5.Gryzło Monika
6.Janik Weronika
7.Kuk Katarzyna
8.Radziak Klaudia
9.Semla Marcin
10.Serafin Dariusz
11.Skrzypek Adrian
12.Steinhoff Kinga
13.Stukus Mateusz
14.Święs Katarzyna
15.Święs Szymon
16.Szczepanek Wojciech
17.Totoś Michał
18.Walawska Barbara
19.Witek Stanisław
20.Włodarz Krzysztof
21.Ziomek Kacper
Klasa VI: wychowawczyni mgr Katarzyna Ligęza
1.Fyda Aldona
2.Gruszka Ewelina
3.Janota Michał
4.Kowalski Bartlomiej
5.Nowak Paweł
6.Pękala Patrycja
7.Serafin Wiktoria
8.Sierota Jakub
9.Sztaba Weronika
10.Wiatr Dawid



Opublikował: Wiesław Tarasek
Publikacja dnia: 10.11.2011
Podpisał: Wiesław Tarasek
Dokument z dnia: 10.11.2011
Dokument oglądany razy: 172
Wersja do druku